Uzman Teknik Personel

Kışın ortasındasınız, büyük ihtimal de bu yıl kombinize gereken özeni göstermeyip, bakımı aksattınız ve aniden kombiniz arızalandı. Hemen panik yapmayın? Öncelikle gazı, kombinizin suyunu kontrol edin. Kontrolleriniz sonunda gaz var, kombinizin suyu da yeterli miktarda ise; resetleyerek geri döndermeye çalışın. Tüm bunlara rağmen çalışmıyorsa, mutlaka teknik destek ekibi ile irtibata geçin. Ancak, sakın ola ki kendi kendinize kurcalamayın. Ya da işin ehli olmayan, arkadaş, komşu gibi şahıslardan yardım isteyerek; tamamıyla işin içinden çıkılmaz hale getirmeyin.

En sık karşılaştığımız sorunlardan biridir bu! Müşterilerimiz bilgi ehli olmayanlardan yardım isteyip, kombilerini açtırıp tamamıyla bozdurmaktadırlar. Belki basit olan bir problem, ana arızaya dönüştürülüyor. Bu gibi durumlarda mutlaka ehil, konuya hakim ekip, çağırılmalı, kombi onlara baktırılmalıdır. Aksi takdirde bozuk olmayan bir parça bile bozularak, devre dışı kalacaktır. İlla ki teknik destek şarttır. Servis için çağırdığınız servis ekiplerinin de uzman olması gerekir.

Servis ekibinin, 15 dakikada yapabileceği bir işlemi, işin içinden çıkılmaz hale getirmemek de sizin elinizde. Güvendiğiniz bir teknik servisden destek alarak, işinizi kolaylaştırınız. Yoksa bu  hem ekip olarak bizim işimizi hem de kendi işinizi zora sokabilir.

kombi bakım

kombiservis

Bizi feriköy kombi servisi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a Reply